Díky vašemu velkému zájmu, mohou být naše dodací lhůty delší. Prosíme vás o trpělivost. Děláme vše proto, abychom připravili balíčky co nejdříve. V zájmu ochrany zdraví kurýrů jsme pozastavili možnost doručení zásilek na dobírku. Děkujeme za pochopení.

Roztroušená skleróza

Nejprodávanější

cbd
899 Kč –11 %
BioVita 5% CBD konopný olej 10 ml
Akce
Dostupné do 1 dne
Kód: 1599
Původně: 899 Kč  (–11 %)
799 Kč
Detail
Inhale Neuro
CBDex Inhale Neuro 10 ml
Tip
Dostupné do 1 dne
Kód: 1461
 
598 Kč
Detail
2 položek celkem
cbd
Akce
899 Kč –11 %
799 Kč

Máte pocit, že už vám začíná vše přerůstat přes hlavu, nevíte co dřív a večer jste tak přetažení, že vám dělá problém usnout? Právě jste se dostali do začarovaného kruhu, ze...

Kód: 1599
Inhale Neuro
Tip
CBDex Inhale Neuro 10 ml
Dostupné do 1 dne
598 Kč

CBDex® INHALE NEURO pro zklidnění stavu při neurologických projevech.

Kód: 1461

Nemoc, při které je omezen přenos vzruchů nebo snížena rychlost tohoto přenosu vlivem úbytku myelinu při nervových buňkách, k němuž dochází v důsledku rozšíření zánětlivých ložisek v bílé hmotě mozkové a míše. Mezi příznaky této nemoci patří např. mravenčení končetin, poruchy koordinace pohybů, poruchy vnímání v zorném poli, špatná výslovnost a neustálá únava, zhoršení paměti a myšlení. V rámci nemoci může docházet také k náhlému ochrnutí, připomínajícímu mrtvici. Produkty Ereska jsou zaměřeny právě na úlevu osobám, trpícím roztroušenou sklerózou, jimž přináší možnost žít kvalitně.

CBDex® ERESKA pro zklidnění při neurologických projevech.