Phoenix Monopol Euforie - čajová směs s konopím 100 g

Kód: 173
120 Kč –18 %
caj s konopim
120 Kč –18 % 99 Kč
Dostupné do 1 dne
Můžeme doručit do:
29.1.2020
EUFORIE čaj s konopím s příchutí citrónové trávy. Jedná se o čajovou směs, která obsahuje aronii, japonský zelený čaj, konopí a příchuť lemongras. Tato novinka využívá významných léčivých vlastnosti látek obsažených v konopí, odrůdy schválené pro potraviny.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Euforie powder je směs japonského zeleného čaje, konopí a aronie s příchutí lemongras - citronové trávy.

Zelený čaj je nedocenitelný, vezmeme-li v úvahu mnohostrannost jeho účinků. K nejdůležitějším účinným látkám patří polyfenoly, kofein, silice, vitamíny (C, B2, D, K), nerostné látky (např. fluoridy, mangan, draslík, vápník, hořčík, železo, chrom, zinek) a aminokyseliny.

Aronie – černý jeřáb obsahuje mnoho bioaktivních látek, vitamíny, je bohatý na minerály. Jako bohatý zdroj antioxidantů může být prospěšný k prevenci snížení rizika onemocnění způsobeného oxidačním stresem. Sušené plody aronie obsahují velké množství antioxidantů, ovocné kyseliny, pektin, vitamín C, provitamín A, vitamíny skupiny B a rutin, vitamíny PP, B2 a B9. Z minerálních látek mají značný obsah železa a mikroelementů (např. draslík, vápník, hořčík, železo, měď, mangan, bór, molybden, kobalt, jód, fluór), antokyanová barviva, bioflavonoidy, karoteny, pektinové látky a třísloviny.

Použité konopí seté neobsahuje omamnou látku THC. Konopí je unikátní rostlinou pro vysoký obsah mastných kyselin a vitaminů A, B, B1, B2 ,B3, C, D a E, draslíku, vápníku, hořčíku, fosforu a zinku. Konopí je nejbohatším přírodním zdrojem esenciálních mastných kyselin, které si tělo neumí samo vyrobit, ale nezbytně je potřebuje. Jedna z nich, kyselina linoleová, poskytuje tělu omega-3 kyseliny.

Euforie - čaj s konopím obsahuje:

  • polyfenoly – antioxidační činidla, mezi která patří i epigalokatechingalát (EGCG) vynikající svou vysokou antioxidační účinností,
  • silice – jsou základem chuti a vůně,
  • vitamíny – C, B2, D, K,
  • nerostné látky – fluoridy, mangan, draslík, hořčík, železo, chrom, zinek,
  • aminokyseliny - „stavební kameny bílkovin“, mezi které patří theanin.

Složení:

Zelený čaj (Camellia sinensis, 90 %), Konopí seté (Cannabis sativa, 4,7 %), Aronie černá (Aronia melanocarpa, 5 %)

Přídatné látky:

aroma lemongras 0,3 %

Dávkování:

Polovinu čajové lžičky (dle chuti) zalijeme cca 3 dcl horké vody, stejně jako kávu. Nezaléváme vodou vařící, stačí cca 80 °C.

Balení:

100 g - cca 400 hrnků

V naší nabídce naleznete také další konopné čaje.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

phoenix-monopol-logoSnahou naší obchodní společnosti je předat mnohaleté informace a zkušenosti v oblasti péče o zdraví pomocí přírodních produktů, hlavně těch, které máme na dosah, chodíme kolem nich, ale neumíme jich dostatečně a cíleně využívat. Našim hlavním úkolem není jen obchodní činnost, ale předávání cenných informací, které se šíří jen velmi pomalu, protože farmaceutický průmysl nemá zájem o to, aby se lidé léčili levnými a účinnými přírodními prostředky a navíc bez vedlejších škodlivých účinků. Proto je zakázáno uvádět u potravin, že léčí a tak léčivá bylina čaj – camelia chinensis, který byl bohužel zařazen mezi potraviny, i přesto, že jeho léčivé účinky zná lidstvo již dlouho před naším letopočtem, nesmí podle současných zákonů léčit ! Díky internetu a dostatečnému množství dostupné literatury a celosvětových vědeckých studií se však můžeme dozvědět skutečnou pravdu. Zelený japonský čaj SAYONARA byl takovou první vlaštovkou a díky jeho schopnostem je již deset let důkazem toho, co říká světová literatura a vědecké výzkumy. Na žádost spotřebitelů vznikají další varianty tohoto zajímavého přírodního zázraku, který má nejen zajímavé přírodní příchutě, ale je třeba směsí pro spalování tuků či pro účinnou pomoc cukrovkářům, atd.