Díky vašemu velkému zájmu, mohou být naše dodací lhůty delší. Prosíme vás o trpělivost. Děláme vše proto, abychom připravili balíčky co nejdříve. V zájmu ochrany zdraví kurýrů jsme pozastavili možnost doručení zásilek na dobírku. Děkujeme za pochopení.

Parkinson

Nejprodávanější

cbd
899 Kč –11 %
BioVita 5% CBD konopný olej 10 ml
Akce
Dostupné do 1 dne
Kód: 1599
Původně: 899 Kč  (–11 %)
799 Kč
Detail
Inhale Neuro
CBDex Inhale Neuro 10 ml
Tip
Dostupné do 1 dne
Kód: 1461
 
598 Kč
Detail
2 položek celkem
cbd
Akce
899 Kč –11 %
799 Kč

Máte pocit, že už vám začíná vše přerůstat přes hlavu, nevíte co dřív a večer jste tak přetažení, že vám dělá problém usnout? Právě jste se dostali do začarovaného kruhu, ze...

Kód: 1599
Inhale Neuro
Tip
CBDex Inhale Neuro 10 ml
Dostupné do 1 dne
598 Kč

CBDex® INHALE NEURO pro zklidnění stavu při neurologických projevech.

Kód: 1461

Parkinsonova nemoc je neurodegenerativním onemocněním, při kterém dochází k narušení přenosu informací mezi nervovými buňkami. Může ale nemusí být provázena typickým klidovým třesem, většinou končetin, ale i jazyka, úst, apod. Mezi projevy dále patří ztuhlost, zpomalené pohyby, nekoncentrovanost, poruchy řeči či spánku, a mnohé další. Před pacientem s touto nemocí stojí nelehký úkol, se se svým stavem smířit. Často propadá depresi a úzkostem, přepadán pocity nervozity a trápí jej zvýšená únava a vyčerpání. Úlevu od určitých projevů nemoci mohou přinést naše produkty Parkin, které jsou zaměřeny na potíže při parkinsonově nemoci.

CBDex® PARKIN pro zklidnění stavu při neurologických projevech.