Novinky

Dovolená

Vážení zákazníci,

z důvodu firemní dovolené bude přerušena expedice objednávek v termínu od 1. 7. do 4. 7. 2019. Vaše objednávky přijaté (uhrazené nebo s platbou na dobírku) do středy 26.6. 2019 20:00 hod. budou expedovány ve čtvrtek a v pátek. Upozorňujeme, že veškeré pozdější objednávky budou expedovány od pondělí 8.7.

Běheme dovolené nebudeme vyřizovat telefonické a emailové dotazy.

Děkujeme za pochopení

tým eshopu CannaFit.cz

PF 2019

Vážení zákazníci,

chceme Vám poděkovat za Vaši přízeň a důvěru v tomto roce, přejeme Vám krásné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v novém roce 2019!

Také v něm se můžete těšit na spoustu zajímavých produktů za skvělé ceny, které pro Vás chystáme. Těšíme se na Vás!

Tým e-shopu CannaFit.cz

pf 19

 

Změnili jsme se

Připravili jsme pro Vás zbrusu nový e-shop, ve kterém si snadno a rychle najdete produkty, které máte rádi. Změnil se název eshopu, design e-shopu, nyní je již plně responzivní a chystáme jeho mobilní verzi. Finální verze designu bude brzy nasazena, prosíme o strpení. Postupně přibyde plno nových funkcí, které Vám zpříjemní nákup a přinesou nové možnosti.

Jedná se o novou verzi, která může mít – přes veškerou péči – i nějaké drobné chyby. E-shop je plně funkční, ale ještě ho ladíme jak po stránce obsahové, tak po stránce designu. Prosíme Vás o shovívavost a případná upozornění na chyby, nebo žádosti o hesla prosíme zasílat na e-mail: info@cannafit.cz

Nový e-shop byl vytvořen pro Vás a podle Vašich námětů, proto se budeme těšit na Vaše ohlasy a náměty k dalšímu vylepšení. Vaše připomínky, komentáře, poznámky a dotazy ohledně nového e-shopu prosím posílejte na adresu: info@cannafit.cz

Hodně zdraví a pohodlný nákup přeje

Tým e-shopu Cannafit.cz

JSME TU PRO VÁS!

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat!
Jsme připraveni vám pomoci s výběrem zboží a realizací nákupu každý pracovní den od 8 do 17:00.

Email: info@cannafit.cz
Tel: +420 736 708 220