Díky vašemu velkému zájmu, mohou být naše dodací lhůty delší. Prosíme vás o trpělivost. Děláme vše proto, abychom připravili balíčky co nejdříve. V zájmu ochrany zdraví kurýrů jsme pozastavili možnost doručení zásilek na dobírku. Děkujeme za pochopení.

Herbavera

herbavera_logoJak už vyplývá z názvu kosmetické řady HERBAVERA (z latinského HERBA = bylina, VERA = pravdivý, opravdový), obsahují výrobky skutečné bylinné výtažky. Přestože výrobky HERBAVERA mají velice příznivou cenu, jejich kvalita je řadí k výrobkům vyšší třídy. Vysoký obsah bylinek, jemné nedráždivé složení, vyvážené pH 5,5, lehká parfemace a zajímavý obal jsou hlavní výhodou této kosmetické řady. Mimo řádné schvalování si naše firma nechala provést klinické testování na Lékařské fakultě University Karlovy a výsledky jen potvrdily vysokou kvalitu. Jsme přesvědčení, že pouze kosmetika s osvědčenými přírodními látkami a komplexem výživných vitamínů umožňuje zdravou péči o vlasy a pokožku bez vedlejších nepříznivých účinků. Všechny přípravky HERBAVERA jsou určeny pro každodenní použití.

Výrobky HERBAVERA nejsou testovány na zvířatech.

1 položek celkem
Herbavera Koňský balzám s konopím 500 ml
119 Kč –8 %
109 Kč

Účinek kaštanu koňského, kostivalu, sedmi bylin se synergicky násobí a je pravým potěšením pro unavené tělo. Konopný olej zároveň ošetří pokožku.

Kód: 204

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem