Health Culture konopné mazání žíly-cévy 75ml

Kód: 1362
145 Kč
Dostupné do 1 dne
Můžeme doručit do:
9.6.2020

Mírně chladivý, zklidňující a regenerační gel na kůži s konopným olejem, vitamínem E, standardizovanými extrakty z Vilínu viržinského (Hamamelis virginiana), Divizny velkokvěté (Verbascum densiflorum), Kaštanu koňského (Aesculus hippocastanum). Vhodné při nepříjemných pocitech těžkých nohou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Bio konopný olej, Vilín viržinský
  • Divizna velkokvětá
  • Kaštan koňský

Mírně chladivý, zklidňující a regenerační gel na kůži s konopným olejem, vitamínem E, standardizovanými extrakty z Vilínu viržinského (Hamamelis virginiana), Divizny velkokvěté (Verbascum densiflorum), Kaštanu koňského (Aesculus hippocastanum). Vhodné při nepříjemných pocitech těžkých nohou.

PRO KOHO JE VHODNÝ:

•      pro jedince s dědičnou dispozicí výskytu křečových žil a zánětů žil

•      pro osoby v sedavém zaměstnání nebo naopak dlouho stojící

•      pro těhotné s křečovými žilami, pro ženy ve III. trimestru těhotenství, které trápí otoky dolních končetin

•      pro osoby s nadváhou, kde je více zatěžován žilní systém

PROČ POUŽÍVAT KONOPNÉ MAZÁNÍ ŽÍLY–CÉVY?

•      napomáhá zmírnit obtíže spojené s křečovými žilami

•      poskytuje pocit rychlé úlevy od unavených a těžkých nohou

•      napomáhá prevenci vzniku žilní nedostatečnosti např. u zaměstnání s dlouhým stáním či sezením

•      mírně chladivý efekt

•      je ve formě gelu s vynikající roztíratelností

•      nezanechává mastný pocit na pokožce

•      jemnou masáží dopomůžete prokrvení kůže a pocitu úlevy

•      vhodný i pro těhotné

•      vhodný i pro velmi citlivou pokožku

•      bez parfemace, neobsahuje parabeny a umělá barviva

ÚČINNÉ LÁTKY:

Bio konopný olej – obsahuje omega-6 a omega-3 nenasycené mastné kyseliny. Podporují funkci celého oběhového systému. Omega-3-mastné kyseliny příznivě působí při otocích (jsou silně protizánětlivé)
a při snižování krevní srážlivosti.

Vitamín E – je důležitý antioxidant, který pomáhá správnému proudění krve. Je zásadní pro stabilitu buněčných membrán. V krevním řečišti zabraňuje destičkám, aby se shlukovaly a lepily se na cévní stěnu.

Vilín viržinský – je využíván v medicíně již ze zkušeností severoamerických Indiánů a používán při ošetřování celé řady neduhů. Obsahuje množství tříslovin se svíravým účinkem a je proto používán
v současné medicíně.

Kaštan koňský – extrakt má výrazný účinek na cévní stěny, které zpevňuje a zvyšuje jejich pružnost, dále působí protizánětlivě a tlumí otoky (zejména lymfatických žláz). Užívá se na křečové žíly, hemoroidy, bércové vředy.

Divizna velkokvětá – díky protizánětlivým účinkům se divizna využívá zevně na oděrky, při revmatických bolestech, bércových vředech či hemoroidech.

0% parabenů, parfemace, barviv

Ingredients:

Aqua, Propylene Glycol, Alcohol denat., Hamamelis Virginiana Leaf Extract, Cannabis Sativa Seed Oil, Carbomer, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Aesculus Hippocastanum, Verbascum Densiflorum Flower/Stem Extract, Tocopherol, Menthol, Phenoxyethanol, Triethanolamine, Ethylhexylglycerin, Lactic Acid, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate

Použití:

Přiměřené množství přípravku naneste na pokožku a mírnými krouživými pohyby jemně vmasírujte. Aplikaci opakujte minimálně 2-3× denně. Gel je určen pro zevní použití.

Upozornění:

Neužívat vnitřně! Skladovat mimo dosahu dětí!

Používejte pouze k danému účelu. Skladujte v temnu a suchu při teplotách 5 – 25 °C. Chraňte před mrazem. Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou a vyhledejte lékařskou pomoc. Spotřebujte nejlépe do data uvedeného na obale.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo_pharma_futureSpolečnost Pharma Future vyvíjí a vyrábí vysoce specializované a sofistikované produkty, které každou svou jednotlivou účinnou substancí, její kvalitou, čistotou a dávkováním by mohly být samostatně prodávanými produkty.

Pharma Future se však soustředí na přípravky komplexně, vybírá a dávkuje aktivní substance z hlediska jejich maximální účinnosti, biologické využitelnosti a čistoty a kombinuje je do sofistikovaných formulací, které vždy pokrývají maximum potřeb pacienta dle dané diagnózy.

Získáváme tak špičkové přípravky nesrovnatelné s žádnými na současném trhu a přinášíme tak inovace na poli vědy přímo k pacientům s maximální efektivitou a účinností. Účinnost, efektivita a spokojenost pacienta ruku v ruce se zlepšením zdravotního stavu jsou našimi prvořadými cíli.

Tyto unikátní přípravky pro svou sofistikovanost a komplexnost proto nelze poskytovat pacientům běžným způsobem prodeje a je za tímto účelem využíváno schopností a vědomostí lékařů a školených specialistů.

Komunita těchto špičkových vědců pak nadále úzce spolupracuje na dalším zlepšování a vývoji nových přípravků, vysoce převyšujících svým složením a účinností přípravky na současném trhu. Tato spirála neustálého zlepšování tak poskytuje velkou řadu výhod pro všechny pacienty i odborné spolupracovníky celé komunity.