Garantujeme dodání do Vánoc! Objednejte nejpozději do čtvrtku 13. 12. 2018 do 23:59

CBDex Vapor Onkovit 5%

Kód: 1482/10
od 1 375 Kč

Zvolte variantu

VAPOR CBDex® ONKOVIT je vysoce účinný pro zklidnění při nádorových onemocněních.

Detailní informace

10 ml
Dostupné do 1 dne | 1482/10
Můžeme doručit do: 17.12.2018
1 375 Kč
20 ml
Dostupné do 1 dne | 1482/20
Můžeme doručit do: 17.12.2018
2 578 Kč

Detailní popis produktu

VAPOR CBDex® ONKOVIT je vysoce účinný pro zklidnění při nádorových onemocněních. Optimalizuje buněčnou komunikaci, zklidňuje celkový psychický stav a zmírňuje doprovodné projevy obtíží, např. apatii, nechutenství, celkovou slabost, únavu, ztrátu tělesné hmotnosti a další.

VAPOR CBDex® ONKOVIT nachází uplatnění jako doplněk k základní léčbě i jako preventivní prostředek v rámci celkové péče o zdraví. Dlouhodobé užívání výrazně napomáhá k běžnému fungování a normálnímu životnímu stavu.

VAPOR CBDex® ONKOVIT obsahuje výtažek z konopí cannabidiol (CBD), který není omamný, není návykový a je získáván v České republice zcela v souladu s platnou legislativou.

Složení:

propanediol, cannabidiol

Aplikace:

Do medikační nádobky inhalátoru nalijte 4,5 ml fyziologického roztoku nebo minerální vody a přidejte 14 kapek vaporu. Inhalační náplň v medikační nádobce rozmíchejte otáčením hlavy rozprašovací komory, vznikne bělavá homogenní tekutina připravená k inhalaci. Směs není omamná, případné jemné škrábání v krku v průběhu či po inhalaci je předností.

* Fyziologický roztok: 0,9% vodný roztok chloridu sodného (kuchyňské soli). příprava: 9 g kuchyňské soli rozpusťte v 1 l vody.

Dávkování:

0,5 ml (14 kapek) / den

Doporučená koncentrace směsi je 0,5 ml (14 kapek) Vaporu a 4,5 ml fyziologického roztoku nebo alkalické minerální vody jako je např. Vincentka nebo Bílinská kyselka.

Upozornění:

Přírodní produkt, případná změna barvy není na závadu. Před použitím protřepat, neobsahuje tHC ani jiné omamné látky. Snášenlivost – citlivé osoby mohou při aplikaci prvních inhalačních dávek vnímat pocit zvýšeného uvolnění. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °c v dobře uzavřeném obalu. Po vyjmutí z krabičky skladujte v temnu. Minimální trvanlivost do data uvedeného na obalu. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Vhodné pro děti od 5 let.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

LOGOCANNABIS Pharma, s.r.o. se dlouhodobě zabývá zpracováním a využitím technického konopí. Od roku 2002 se zaměřila na vývoj, výrobu a prodej kosmetiky z léčivého konopí pod značkou Cannaderm. Byla první, komu se podařilo dostat konopné výrobky na pulty lékáren. Nyní se společnost věnuje potenciálu další látky pocházející z konopí, a to cannabidiolu (CBD). Prvním počinem po několika letech vývoje je unikátní platforma CBDex – Konopí bez receptu, která byla oficiálně uvedena na trh v listopadu 20

CBDex nabízí zcela přírodní, zcela legální a vysoce účinné produkty s obsahem cannabidiolu (CBD). Koncept CBDex je unikátní doslova ve světovém měřítku. Věříme, že si vyberete a CBDex vám pomůže!

Česká receptura

 • Čistě, přírodní a vysoce kvalitní ingredience
 • Profesionálně a šetrně získávané CBD
 • Celkem čtyři pohodlné aplikační formy
 • Originální česká receptura, světové prvenství

Intenzivní uvolnění

 • CBD je neomamné, nepsychotropní
 • Relaxace i úleva bez nepříjemných pocitů
 • Absence škodlivých látek
 • Aktivní, ne však psychoaktivní!

Pomoc při obtížích

 • Maximální využití pozitivních vlastností CBD
 • Blahodárné účinky na celou řadu obtíží
 • Bez nutnosti lékařského předpisu
 • Zcela v souladu s platnou legislativou ČR