BioVita Relaxujtééé sušené konopné listy & květy atmosféra, ruční sběr 25 g

Kód: 1602
129 Kč
Vyprodáno

Ručně sbíraná herba byla sušená pozvolna a pomalu během několika dní. Veškeré blahodárné látky měly dostatek času uzrát pro váš dokonalý požitek z šálku čaje Relaxujtééé. I váš mozek potřebuje obejmout.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ručně sbíraná herba byla sušená pozvolna a pomalu během několika dní. Veškeré blahodárné látky měly dostatek času uzrát pro váš dokonalý požitek z šálku čaje Relaxujtééé. I váš mozek potřebuje obejmout.

  • Vyrobeno v České republice

Chutná a nemění stav vědomí.

  • čaj nezpůsobuje omámení
  • konopí pro čaj je pěstováno bez použití umělých hnojiv, chemických postřiků či geneticky modifikovaných organismů
  • konopný čaj je veganský, bez kofeinu a 100% organického složení
  • obsažené CBD (kanabidiol) a další látky v konopí vzájemně působí s endokanabinoidy přirozeně se vyskytujícími v lidském těle, díky nim konopný čaj Relaxujtééé napomáhá zajišťovat celkovou rovnováhu organismu

Složení:

herba (Cannabis sativa)

Dávkování:

2 - 3 šálky denně

Balení:

25 g

Upozornění:

Není určen jako náhrada pestré stravy. Skladujte v suchu a temnu při 10 - 25 °C. Chraňte před slunečním zářením a mrazem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Přírodní kosmetika pro krásu a vyrovnanost

biovita-cosmeticsLidské tělo vnímáme jako dokonalý systém, na který působí nežádoucí vlivy – stres, nevhodná strava či umělé chemikálie. Přírodní a bio kosmetika naší výroby se naopak snaží dosáhnout harmonie s lidským tělem. Kosmetika Biovita je zdrojem krásy a přispívá k životní pohodě. Na českém a slovenském trhu nabízíme kosmetické produkty Belita a Vitex. Jejich výroba probíhá pomocí italské technologie v Bělorusku. Díky umístění výroby do Běloruska můžeme luxusní přírodní kosmetiku nabídnout za bezkonkurenčně nízké ceny. Dodáváme výrobky z kategorie péče o vlasy. Pořídit si od nás můžete také přírodní kosmetiku, jejímž úkolem je péče o nohy a jejich pokožku. Tajemství naší kosmetiky tkví v unikátním složení patentovaných vzorců. Jejich základem jsou byliny, které získáváme z míst nezasažených znečištěním. V řadě případů je možné dosáhnout tak pozitivních účinků, že není potřeba volit tvrdé a nepříjemné zákroky estetické medicíny.

Proč kosmetika z Mrtvého moře?

Mrtvé moře má výjimečné vlastnosti. Zdejší voda je nadprůměrně bohatá na soli a minerály. Jedná se navíc o takové typy minerálů, které jsou pro kosmetické a léčebné účely nejvhodnější. Díky tomu je kosmetika z Mrtvého moře tak úspěšná ve snaze o dosažení krásného a zdravého vzhledu. Přírodní kosmetika z Mrtvého moře tvoří v naší nabídce ucelenou produktovou řadu. Najdete v ní balzámy, bahenní masky, odličovadla, soli do koupele a bohatý výběr dalších výrobků z oblasti péče o tělo.